ogewo

ogewo

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Ssaki szpitalne – www.aparat-ekg.amaros.com.pl

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Aparaty KTG – www.aparat-ekg.amaros.com.pl - http://www.aparat-ekg.amaros.com.pl
SPRZEDAJEMY:
Aparaturę medyczną: Aparaty USG i Ssaki szpitalne oraz Holtery EKG, Defibrylatory a także Sprzęt medyczny: Wózki reanimacyjne i Wózki do przewozu zwłok a także Fotele ginekologiczne, Stojaki na kroplówkę oraz Szafy medyczne – Zachęcamy

http://www.fotel-ginekologiczny.amaros.com.pl/
http://www.kardiomonitory.amaros.com.pl/
http://www.lozko-szpitalne.amaros.com.pl/
Sklep Medyczny AMAROS Naszą misją jest wspieranie tych, którzy dają pomoc, dlatego oferujemy sprzęt medyczny. Szeroki asortyment wyrobów do kompleksowego wyposażenia przychodni oraz prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, a także sprzęt do użytku domowego, stosowany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny niezbędny do wykonywania leczenia i operacji z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.

http://www.med.amaros.com.pl/
http://aparaty-ekg.branza.com.pl/
http://ssaki-medyczne.branza.com.pl/
Badanie to standardowo nazywane jest holterem ciśnienia, od nazwiska którego biorą nazwę różne metody całodobowego monitorowania parametrów życiowych, jest tylkojedynie autorem idei podobnego uzyskiwania zapisu EKG.
Holter ciśnienia, choć jest badaniem nieinwazyjnym, to jednak z uwagi na czasochłonność, ograniczoną dostępność i pewną uciążliwość dla badanego, znajduje zastosowanie jedynie w określonych sytuacjach. Technika badania jest podobna jak w automatycznych sfigmomanometrów z mankietem na ramieniu, z tą różnicą, że aparat przymocowany do paska dokonuje badań wielokrotnie w ciągu doby (standardowo co 15 minut w dzień, co 30 minut w nocy).

http://kardiomonitory.branza.com.pl/
http://aparat-ekg.cloe.com.pl/
http://med.cloe.com.pl/
SZAFKA PRZYŁÓŻKOWA SP-04

Posiadamyszeroki wybór szafek w konkurecyjnej cenie.Ceny naszych szafek są jedne z lepszych na Polskim rynku.Jeżeli poszukujeszprzystępnego cennika na szaki przyłóżkowe, zapraszamy. Oferowana szafka przyłóżkowa która wychodzi naprzeciw wymaganiom branży Medycznej. Wygoda pacjenta jest dla nas istotna. Wyrób posiadający wiele udogodnień.

Szafka wykonana z płyty meblowej. Przeznaczona jest do Zaopatrzenia sal w placówkach opieki długoterminowej jak i w domu.
Szafka wykonana z płyty meblowej.

http://medical.cloe.com.pl/
http://pompa-infuzyjna.cloe.com.pl/
http://ssak-medyczny.cloe.com.pl/
Dzięki zezwoleniom naszych serwisów, jesteśmy doceniani przez producentów sprzętu medycznego, co daje Państwu zabezpieczenie waszej obsługi. Od ponad 25 lat dbają o jakość robionych prac serwisowych w terenie. Zajmujemy się naprawą szerokiej gamy sprzętu medycznego w szpitalach, ośrodkach zdrowia, ośrodkach chirurgii, przychodniach zdrowia (także weterynaryjnych), oddziałach stomatologicznych i fizjoterapeutycznych. Nasz system wyposażony jest w kalibrowane testery medyczne potrzebne do wykonania rzetelnych kontroli i napraw sprzętu medycznego. Każdy z naszych klientów otrzymuje fachową obsługę oraz doradztwo - od szpitali publicznych do praktyk prywatnych a liczne usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś, aby nawiązać współpracę.