exafequw

exafequw

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Wózki reanimacyjne – www.goldi.com.pl

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Ssaki szpitalne – SKLEP INTERNETOWY GOLDI - http://www.goldi.com.pl
Firma Aparatury Medycznej korzystając z długiego doświadczenia w produkcji KTG i detektorów tętna płodu wyszła przed szereg aby rozszerzyć ofertę świadczonych usług napraw w szczególności naprawy i regeneracji głowic ultradźwiękowych oraz TOCO. Jako jeden z liderów w produkcji ultradźwiękowych urządzeń do monitorowania tętna płodu, posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam przywrócić pełną sprawność głowic ultradźwiękowych i TOCO. Świadczymy usługi wysokiej jakości, w tym także usług napraw urządzeń, w zakresie których posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone zdobytymi międzynarodowymi certyfikatami. Posiadamy wyspecjalizowany zespół serwisowy, stale [pszerzamy swoje kompetencje na szkoleniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych.
http://www.goldi.com.pl/aparaty-ekg/</a><br /><a href="http://www.goldi.com.pl/aparaty-ktg/">http://www.goldi.com.pl/aparaty-ktg/
http://www.goldi.com.pl/defibrylatory/
Do Państwa pomocy służą przeszkoleni inżynierowie z doświadczeniem w naprawie sprzętu medycznego. W trosce o nieprzerwaną pracę sprzętów medycznych doradzamy szpitalom, gabinetom prywatnym oraz innym placówkom medycznym kompleksowy serwis aparatur medycznych. Profesjonalnie i skutecznie naprawiamy ultrasonografy, rezonanse,aparaty KTG, tomografy i inne urządzenia medyczne, wymagające nieprzerwanego działania. Plaówką korzystającym z serwisu urządzeń medycznych gwarantujemy szybką reakcję na wezwanie i fachowe wykonanie prac naprawczych przez mądrych i wykształconych inżynierów.
http://www.goldi.com.pl/fotele-ginekologiczne/
kardiomonitory
koncentratory tlenu
Prowadzimy przeglądy techniczne. Wystawiamy dokumenty techniczne o funkconowaniu sprzętu. Zakładamy paszporty techniczne. Prowadzimy Serwis aparatów zarówno w szpitalach jak i w siedzibie firmy. Standardowy czas reakcji na zgłoszenie wynosi 48 godzin i w przypadku niewielkich usterek diagnoza i próba ich naprawienia podejmowana jest w placówce zgłaszającej usterkę. W przypadku poważniejszej usterki oraz gdy wymagane jest ściągnięcie części zamiennych, serwis przeprowadzany jest w siedzibie firmy. Transport realizowany jest przez nas bądź w przypadku mniejszych urządzeń przez firmę zewnętrzną. Pracujemy na terenie krajowym, oraz przyjmujemy do serwisu urządzenia przesyłane bezpośrednio do siedziby firmy. Przed wysyłką sprzętu do naprawy albo przeglądu prosimy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Współpracujemy również z autoryzowanymi serwisami producentów sprzętu medycznego.
kozetki lekarskie
lampy zabiegowe
łóżka szpitalne
pompy infuzyjne
Aparat EKG 1200G
Aparat EKG przenośny 12 - kanałowy o dobrej konstrukcji budowy z możliwością drukowania 3/6/12 badań na papierze termicznym 210mm, wyposażony w kolorowy ekran LCD 8 calowy, polskie język, wbudowaną interpretację, wbudowanym akumulatorem zasilający na 90 minut pracy lub 4 h czuwania. Aparat posiada wejście USB, przez który może łączyć się z komputerem. EKG łatwy i bardzo prosty w obsłudze przeznaczony do szpitali lub gabinetów lekarskich.

W standardzie Aparat posiada:
• elektrokardiograw 1200G
• elektrody – komplet
• zasilający przewód, oraz przewód USB
• żel przeznaczony do badań
• znacznik pacjentki

pulsoksymetry
spirometry
ssaki medyczne
wieszaki kroplówki
http://www.goldi.com.pl/szafy-lekarskie/
Kardiomonitor CMS8000
Kardiomonitor przeznaczony jest do monitorowania stanu chorego w domu. Można go stosować u osób dorosłych, dzieci lub noworodków. Przeznaczony jest dla gabinetów prywatnych, przychodni i szpitali. Posiada wbudowany port do kapnografu posiada możliwość łatwego rozbudowania w funkcjonalność o pomiar stężenia CO2 w strumieniu bocznym.

Kardiomonitor może monitorować parametry takie jak: EKG, RESP, NIBP, SpO2, dwukanałową TEMP, Pr, Resp, ST, Arytmia. Wyposażony jest w moduł pomiarowy oraz ekran a za dopłatą moduł inwazyjnego ciśnienia krwi, kapnograf (CO2) lub drukarkę termiczna. Ustawienia alarmowe urządzenie sygnalizuje wizualnie i dźwiękowo stany alarmowe, których parametry można ustawić ręcznie lub automatycznie na podstawie aktualnych wartości parametrów.

http://www.goldi.com.pl/szafki-przylozkowe-szpitalne/
http://www.goldi.com.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/
http://www.goldi.com.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok/
http://www.goldi.com.pl/wozki-anestezjologiczne/
KOMORY DO ZWŁOK
Komora do zwłok w dwóch trumnach i jednej tacy KST-2/1K.1

Komora przeznaczona jest do przechowywania ciał w trumnach w tym 1 odkrytej i 1 otwartej wprowadzanych na wózkach oraz jednego ciała na noszach.
Wewnętrzne ściany komory oraz wózki, regał i taca wykonane ze stali kwasoodpornej.
Agregat który chłodzi komorę sterowany elektrycznie z wyświetlaczem numerycznym temperatury, samoistnym odszranianiem, z wymuszonym chłodzeniem powietrza. Zasilanie agregatu prądem 230 V o mocy 950 W.

http://www.goldi.com.pl/wozki-reanimacyjne/
http://www.goldi.com.pl/wozki-transportowo-kapielowe/
http://www.goldi.com.pl/wozki-zabiegowe/