oqyvy

oqyvy

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep www - Aparaty EKG – www.vip.czest.pl

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Aparaty EKG – www.vip.czest.pl - http://www.vip.czest.pl
Wózek zabiegowy F-19
Wózek zabiegowy F-19 – Budowa wózka wykonana z chromowanych rur stalowych, osłony z faktury ABS, blaty wykonane ze stali nierdzewnej. Wózek posiada dwa blaty, oba z nich zawierają uchwyty zabezpieczające przed zsuwaniem się przedmiotów z blatów podczas przemieszczania się wózka zabiegowego. Stolik wyposażony jest w 4 koła o średnicy 100mm, każde z możliwością blokady indywidualnejblokadą indywidualną. Dopuszczalny udźwig wózka: do 100kg. Wózek wyposażony w odbojniki we wszystkich narożnikach chroniące wózek i ściany przed obiciami.
Ponadto produkt posiada niewielką masę, i bez problemu daję się złożyć, co w połączeniu ze świetnym wyposażeniem stawia model F-19 na podium jednych z najlepiej sprzedających się wózków.

http://www.vip.czest.pl/kardiomonitory</a><br /><a href="http://www.vip.czest.pl/aparat-ekg">http://www.vip.czest.pl/aparat-ekg
http://www.vip.czest.pl/aparat-ktg
http://www.vip.czest.pl/defibrylator
Serwisu pulsoksymetrów
Popsuły ci się pulsoksymetry? Nie działa Ci ciśnieniomierz, kardiomonitor czy inne urządzenie medyczne? Masz kłopoty z aparaturą medyczną czy sprzętem medycznym?
Jesteśmy doskonałym rozwiązaniem twoich kłopotów. Masz duży wybór usług świadczonych przez naszą firmę. Naprawy, usuwanie usterek dokonywanie przeglądów to tylko niektóre czynności z naszej oferty. Więcej informacji na temat naszych usług serwisowych zobaczysz na stronie internetowej w zakładce oferta. Wszystkie usługi świadczone są w niskich cenach. Dokonaj sprawdzenia naszych usług, naszych cen. Zapraszamy do działania szpitale, prywatne gabinety i inne serwisy zajmujące się tą samą profesją. Niskie ceny! Spróbuj i porównaj, jesteśmy pewni, że nie pokonasz naszych cen! Działamy na rynku medycznym od 11 lat. Mamy doświadczenie jednak mimo to nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach dokształcających. Poszerzamy wiedzę zarówno z zakresu naprawy sprzętu i w obsłudze interesantów.

http://www.vip.czest.pl/koncentrator-tlenu</a><br /><a href="http://www.vip.czest.pl/ssaki-medyczne">http://www.vip.czest.pl/ssaki-medyczne
http://www.vip.czest.pl/pompy-infuzyjne
http://www.vip.czest.pl/pulsoksymetry
Serwis ssaki medyczne
Na naszej stronie znajdziesz zarysy kilku dostępnych umów serwisowych, a także szczegóły sprzętu, który możemy zaoferować placówek medycznych w tym: respiratory, aparaty ktg, aparaty ekg, kardiomonitory. Oprócz napraw tego sprzętu zajmujemy się również jego sprzedażą. Nasz punkt sprzedaży, wystawowy oferuje duży wybór krzeseł do wind i rozkładanych krzeseł, ssaków, wózków inwalidzkich z napędem elektrycznym i ręcznym, łóżek szpitalnych, respiratorów, pulsoksymetrów i wielu urządzeń pomocniczych potrzebnych na co dzień w życiu pacjenta. Jesteśmy dumni z naszego wysoko wykwalifikowanego działu obsługi klienta na miejscu oraz z naszego kompetentnego oraz przyjaznego sepołu. Zapewniamy również fachową instalację i szkolenie z zakresu obsługi urządzeń dostarczanych przez naszą firmę. Naszym priorytetem jest poszerzenie potencjału i wdzięczności wobec naszych klientów i społeczności zawodowej poprzez długoterminowe zaangażowanie w realizację ich indywidualnych potrzeb na bieżąco. Uczestniczymy w wielu szkoleniach zorganizowanych przez dystrybutorów i producentów aby zdobyć wiedzę teoretyczną i wykorzystać ją w praktyce. Nasi pracownicy zawsze potrzebują czasu, aby zapewnić Ci najlepsze możliwe rozwiązania dla zaspokojenia Twoich wymagań. Zapraszamy do współpracy z nami.

http://www.vip.czest.pl/lodowka-na-leki-medyczne</a><br /><a href="http://www.vip.czest.pl/lozka-szpitalne">łóżka szpitalne
wózki opatrunkowe
fotele ginekologiczne
Łóżko porodowe
Łóżka porodowe naszej firmy pochodzą z zagranicy ale cieszą się dużym powodzeniem. Zachęcamy wszystkich odbiorców do zapoznania się z naszą ofertą. Poznaj nasze ceny łóżek szpitalnych. Mamy możliwość bezpłatnego testowania sprzętu. Na nasze wyroby udzielamy 18 miesięcy gwarancji. Zapewniamy jednak dostępność do części zamiennych.
Nasze łóżka sprzedawane są na odziały ginekologiczne szpitali, do prywatnych praktyk medycznych. Ważną funkcją naszego łóżka jest możliwość ustawienia pacjentki w trakcie rodzenia w wielu pozycjach. Podstawowe pozycje to: pozycja klasyczna, siedząca, boczna oraz klęcząca.

łóżko porodowe</a><br /><a href="http://www.vip.czest.pl/szafki-przylozkowe">szafki przyłózkowe
wózek do przewozu chorych
wózek anestezjologiczny
Fotel do dializ i chemioterapii
Nasza firma oferuje zarówno fotele do dializ jak i do podawania chemii. Oferujemy te wyroby z myślą o pacjęcie. Sa one komfortowe i trwałe. Mają możliwość regulacji wysokości przy użyciu pilota nożnego. Kolejną istotną cechą jest możliwość regulacji oparcia pleców oraz nóg pilotem ręcznym lub nożnym do wyboru. Fotele oferujemy na rynku polskim od 10 lat z dużym powodzeniem. interesanci którzy zakupili u nas ten produkt kilka lat temu dokupują u nas kolejne produkty. Mamy możliwość wyboru koloru z pośród 20 kolorów.